Zebra MC9190-Z RFID OKUYUCU

MC9190-Z, çok zorlu uygulamalarda ve ortamlarda kullanım için tasarlanmış yüksek performanslı, son derece dayanıklı bir RFID el tipi okuyucudur. Orta ila uzun mezilli RFID okuma uygulamaları için tasarlanmış olan MC9190-Z, ergonomik bir entegre RFID ve barkod cihazında sınıfının en iyisi RFID okuma menzili ve hatasızlık sunar. Dayanıklı form faktörü, açık ve kapalı tüm ortamlar için idealdir.

 • UZUN MENZİLLİ PERFORMANSLA ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

  Müşterilerinizin ellerine daha fazla ürün ve kendi cebinize de daha fazla kar koymak için, neye sahip olduğunuzu ve onu nerede bulacağınızı bilmelisiniz. Güvenilir, uzun menzilli RFID performansı üretim, arka oda ve dağıtım envanterini daha iyi yönetmek üzere daha sık ve daha hatasız envanter sayım işlemlerine olanak verir.


  DAYANIKLI VE ÇALIŞMAYA HAZIR

  MC9190-Z, IP64 standartlarına uygun muhafazalıdır; bu sayede onu tozda veya yağmurda dahi kullanabilirsiniz. Yansımayan güçlü LCD ekran parlak güneş ışığında optimum okumayı ve zorlu koşullarda kullanımda güvenilir cam korumayı mümkün kılar. MC9190-Z’nin özel olarak tasarlanmış köşe tamponları, 1.8 m düşme özelliğiyle beton zemine defalarca düşmeye karşı dayanıklılık sağlar. 


  ZEBRA, DENEYiMLE GELiŞTiRiR VE DEĞER KATAR

  MC9190-Z günümüzün en geniş ve en kapsamlı ticari ve endüstriyel sabit, mobil, el tipi ve otomatik RFID okuyucuları portföyünü sunar. Kısaca, Zebra RFID cihazları giderek daha fazla uygulamada, daha fazla sektörde ve daha fazla ülkede kullanılmaktadır. Bu da, size özel sorunları çözmek için faydalanabileceğiniz geniş bir deneyim havuzu anlamına gelir.


  Diğer Ürünler

 • MC3190-Z RFID OKUYUCU

  RF.ID'in avantajlarını endüstriyel alanların ötesinde müşteriye dönük ortamlara ve iş ortamlarına taşımak için özel olarak geliştirilmiş, ticari sınıf el tipi bir RFID okuyucu

 • Zebra MC2100 MOBİL PC

  MC2100 Serisi Mobil Bilgisayar, satış bölümünden arka odaya kadar her yerde, envanter verilerinin yakalanmasını çalışma noktasında ekonomik olarak otomatikleştirmek için gereken her şeye sahiptir.

 • Zebra TC51/TC56 TERMİNAL

  TC51/TC56, işinizin gerektirdiği Zebra’ya özel kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır.

 • Zebra MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR

  Şimdi artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla seçenekle birlikte, sınıfının lideri MC3000 Serisinden yeni nesil MC3200 mobil bilgisayar ile, verimliliği ve güvenilirliği yeniden tanımlayın. 

 • Zebra MC17 / MC18 ALIŞVERİŞ SERİSİ

  Meşgul ve zamanı az perakende müşterileri artık ürünlerin yerini anında bulacak, fiyatları kontrol edecek, kişiselleştirilmiş promosyonları alacak ve daha fazlasını yapacak güce sahip.

 • Zebra WORKABOUT Pro 4 MOBİL

  Bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyle, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak uyarlanabilirlik özelliği.

 • Zebra TC8000 DOKUNMATİK MOBİL

  Çığır açıcı TC8000 depo ortamlarına yönelik mobil bilgisayar, baştan aşağı personel verimliliğini yüzde 14* oranında artırmak üzere tasarlanmıştır.

 • Zebra TC70 / TC75 DOKUNMATİK MOBİL

  Akıllı işletmeye cephe hattınız.

 • Zebra RFD8500 RFID/1/2 BOYUTLU KIZAK

  Bugünün olduğu gibi yarının mobil cihazlarına da, kolaylıkla yüksek performanslı yeni nesil RFID ve 1/2 boyutlu barkod tarama özelliğini ekleyin.

 • İş Ortaklarımız