Zebra MC17 / MC18 ALIŞVERİŞ SERİSİ

Kişisel Alışverişçi Serisi perakende mobil bilgisayarıyla, müşteri self-servisinde çıtayı yükseltin ve personel verimliliğini artırın. 

Müşterilere alışveriş yaparken ürün tarama, birkaç düğmeye basarak hediye listesi oluşturma ve kasa kuyruğunda zamandan tasarruf etme olanağını sunun. Satın alma tercihlerine dayanan hedefli promosyonlarla, müşteri deneyimine değer katın ve mağaza personelini envanteri daha verimli yönetecek şekilde güçlendirin. 

Kişisel Alışverişçiyle, müşteri hizmetinde yenilikçi bir mükemmellik ve personel verimliliği elde edin. 

 • HEMEN HER BARKODU ANINDA YAKALAMA ÖZELLiĞi

  Zebra Technologies gelişmiş görüntüleme motoru, ister kağıda basılmış ister bir cep telefonu ekranında görüntülenmiş isterse de hasarlı, çizilmiş ya da kötü basılmış olsun ,1 veya 2 boyutlu her türlü barkodun anında yakalanmasına olanak verir.

  Her yönde tarama özelliği de hem alışveriş yapan müşteriler hem de personel için gerçekten olağanüstü kolay tarama sunar.


  ANDROID™ YA DA WINDOWS® SEÇIN

  Popüler mobil işletim sistemlerinin en son versiyonlarından birini seçin — Android Lollipop ya da Windows Embedded Compact 7. MC18 Windows cihazlarınız da kolaylıkla Android'e güncellenebilir. 


  MÜŞTERİLER İÇİN ALIŞVERİŞ DENEYİMİNDE DEVRİM YARATIN

  Kişisel Alışverişçi Serisi kablosuz Perakende Mobil Bilgisayar, müşteriler için hizmette mükemmelliği bir üst düzeye taşırken, personel için de verimliliği ve üretkenliği bir üst düzeye taşır.

  Bu çok amaçlı cihaz aynı zamanda müşteri sorularına yerinde yanıt vermek, rafların takviyesinden indirimlere kadar envanter yönetimini düzene koymak ve hataları önlemek, kasa bandında da bekleme sürelerini kısaltmak üzere kuyrukları azaltmak için gereken araçları sunmak üzere tasarlanmıştır


  Diğer Ürünler

 • MC3190-Z RFID OKUYUCU

  RF.ID'in avantajlarını endüstriyel alanların ötesinde müşteriye dönük ortamlara ve iş ortamlarına taşımak için özel olarak geliştirilmiş, ticari sınıf el tipi bir RFID okuyucu

 • Zebra MC2100 MOBİL PC

  MC2100 Serisi Mobil Bilgisayar, satış bölümünden arka odaya kadar her yerde, envanter verilerinin yakalanmasını çalışma noktasında ekonomik olarak otomatikleştirmek için gereken her şeye sahiptir.

 • Zebra TC51/TC56 TERMİNAL

  TC51/TC56, işinizin gerektirdiği Zebra’ya özel kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır.

 • Zebra MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR

  Şimdi artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla seçenekle birlikte, sınıfının lideri MC3000 Serisinden yeni nesil MC3200 mobil bilgisayar ile, verimliliği ve güvenilirliği yeniden tanımlayın. 

 • Zebra WORKABOUT Pro 4 MOBİL

  Bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyle, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak uyarlanabilirlik özelliği.

 • Zebra TC8000 DOKUNMATİK MOBİL

  Çığır açıcı TC8000 depo ortamlarına yönelik mobil bilgisayar, baştan aşağı personel verimliliğini yüzde 14* oranında artırmak üzere tasarlanmıştır.

 • Zebra TC70 / TC75 DOKUNMATİK MOBİL

  Akıllı işletmeye cephe hattınız.

 • Zebra MC9190-Z RFID OKUYUCU

  Sınıfının en iyisi RFID okuma ve hatasızlık oranını sunan yüksek performanslı, endüstri sınıfı bir RFID el tipi okuyucu. Sağlam, güvenilir ve ergonomik olmasıyla, zorlu ortamlar için idealdir.

 • Zebra RFD8500 RFID/1/2 BOYUTLU KIZAK

  Bugünün olduğu gibi yarının mobil cihazlarına da, kolaylıkla yüksek performanslı yeni nesil RFID ve 1/2 boyutlu barkod tarama özelliğini ekleyin.

 • İş Ortaklarımız