Zebra RFD8500 RFID/1/2 BOYUTLU KIZAK

Bugünün olduğu gibi yarının mobil cihazlarına da, yüksek performanslı yeni nesil RFID ve 1/2 boyutlu barkod tarama özelliğini ekleyin; üstelik basit, kolay ve ekonomik bir biçimde. Bluetooth özellikli RFD8500'ü uyumlu bir Zebra veya üçüncü şahıs mobil cihazla eşleştirmeniz yeterlidir; hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Komple bir tek parçalı çözüm için mobil cihazı RFD8500 kızağa bağlayabilirsiniz ya da personel mobil cihazı bir cebe koyup RFD8500'ü bağımsız modda kullanabilir.

 • ÇOK İŞLETİM SİSTEMLİ, ÇOK PLATFORMLU VE KURULUMU KOLAY

  Mobil bigisayar stratejinizi uygulamaya koyun ve ekonomik bir biçimde dünya çapında veri toplama özelliği ekleyin. Üstelik kurulumu kolaydır. Quad Lock ya da özel olarak üretilmiş geçmeli bir Zebra adaptör kullanarak RFD8500'ü döndürerek herhangi bir Zebra veya bir üçüncü şahıs mobil bilgisayara kilitleyebilir ya da bilgisayardan çıkarabilirsiniz.


  ESNEK BAĞLANTI OPSİYONLARI: BLUETOOTH® YA DA TOPLU MOD

  Bluetooth 2.1 veya daha sonraki bir versiyonu yoluyla, mobil veya arka uç sistemleriniz için gerçek zamanlı kablosuz bağlantı özelliği sağlayın. Kablosuz bağlantı bulunmadığı takdirde, toplu mod 500'e kadar barkod ve/veya 42,000'e kadar RFID etiketinin toplanmasına olanak verir. 


  YÜKSEK PERFORMANSLI PİL VE ETİKET YAKALAMA

  AutoMac ve patent başvurusu yapılmış çığır açıcı anten tasarımımızla, maksimum iş gücü verimliliği için gereken maksimum okuma/yazma hızları ile kapsamı elde edersiniz. Eşsiz güç optimizasyonlu algoritmamız da yoğun kullanım durumunda dahi tüm vardiya boyunca güç sağlayan üstün pil döngü süreleri sunar.


  Diğer Ürünler

 • MC3190-Z RFID OKUYUCU

  RF.ID'in avantajlarını endüstriyel alanların ötesinde müşteriye dönük ortamlara ve iş ortamlarına taşımak için özel olarak geliştirilmiş, ticari sınıf el tipi bir RFID okuyucu

 • Zebra MC2100 MOBİL PC

  MC2100 Serisi Mobil Bilgisayar, satış bölümünden arka odaya kadar her yerde, envanter verilerinin yakalanmasını çalışma noktasında ekonomik olarak otomatikleştirmek için gereken her şeye sahiptir.

 • Zebra TC51/TC56 TERMİNAL

  TC51/TC56, işinizin gerektirdiği Zebra’ya özel kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır.

 • Zebra MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR

  Şimdi artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla seçenekle birlikte, sınıfının lideri MC3000 Serisinden yeni nesil MC3200 mobil bilgisayar ile, verimliliği ve güvenilirliği yeniden tanımlayın. 

 • Zebra MC17 / MC18 ALIŞVERİŞ SERİSİ

  Meşgul ve zamanı az perakende müşterileri artık ürünlerin yerini anında bulacak, fiyatları kontrol edecek, kişiselleştirilmiş promosyonları alacak ve daha fazlasını yapacak güce sahip.

 • Zebra WORKABOUT Pro 4 MOBİL

  Bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyle, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak uyarlanabilirlik özelliği.

 • Zebra TC8000 DOKUNMATİK MOBİL

  Çığır açıcı TC8000 depo ortamlarına yönelik mobil bilgisayar, baştan aşağı personel verimliliğini yüzde 14* oranında artırmak üzere tasarlanmıştır.

 • Zebra TC70 / TC75 DOKUNMATİK MOBİL

  Akıllı işletmeye cephe hattınız.

 • Zebra MC9190-Z RFID OKUYUCU

  Sınıfının en iyisi RFID okuma ve hatasızlık oranını sunan yüksek performanslı, endüstri sınıfı bir RFID el tipi okuyucu. Sağlam, güvenilir ve ergonomik olmasıyla, zorlu ortamlar için idealdir.

 • İş Ortaklarımız