MC3190-Z RFID OKUYUCU

TİCARİ SINIF EL TİPİ RFID OKUYUCU

MC3190-Z daha yüksek okuma hızları ve daha yüksek verim için gelişmiş, yüksek verimlilikli bir RFID okuyucu motoruyla, sağlam bir tasarım ve yüksek performanslı endüstriyel el tipi modeli geliştirir. Çığır açıcı yeni bir yönelim-duyarsız anten eklediğinizde, perakende mağazaları ve sağlık tesislerinden ofise kadar, müşteriye dönük ortamlar için ideal, son derece çok yönlü bir cihaz elde edersiniz.

 • MAKSİMUM RFID PERFORMANSI İÇİN ZEBRA MAX RFID ANTENİ

  Şu ana kadar, işletmeler iki tür anten arasında seçim yapmak zorunda kalıyordu: uzun bir okuma menzili için doğrusal polarizasyon ya da daha geniş kapsama alanı için dairesel polarizasyon. MC3190-Z anten bu iki teknolojinin avantajlarını bir araya getirerek, her iki özelliğin de en güçlü yönlerini sunan patentli bir her yöne anten sunar.


  SAĞLAM TASARIM VE İKİLİ VERİ YAKALAMA ÖZELLİĞİ

  MC3190-Z, Zebra MAX Dayanıklı ve Zebra MAX Veri Yakalama ile en iyi biçim ve işlevi sunar. Fakat MC3190-Z ofis tipi mekanlar için tasarlanmışken, Zebra MAX Rugged, her ortamda güvenilir çalışma ve maksimum ürün ömrü için Zebra'nın önde gelen dayanıklılık özelliklerini sunar.


  KULLANIMI KOLAY GÜÇLÜ KONUMLANDIRMA ÖZELLİĞİ

  MC3190-Z, personeli herhangi bir ürünün bulunduğu yere hızlı bir şekilde yönlendirmek için, pratik görsel ve işitsel ipuçlarının benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Cihaz belirli bir ürüne yaklaştıkça, giderek artan bir şiddette ve hızda bipleyen bir ton sesi duyulurken, kayan bir grafik çubuk da büyür.


  Diğer Ürünler

 • Zebra MC2100 MOBİL PC

  MC2100 Serisi Mobil Bilgisayar, satış bölümünden arka odaya kadar her yerde, envanter verilerinin yakalanmasını çalışma noktasında ekonomik olarak otomatikleştirmek için gereken her şeye sahiptir.

 • Zebra TC51/TC56 TERMİNAL

  TC51/TC56, işinizin gerektirdiği Zebra’ya özel kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır.

 • Zebra MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR

  Şimdi artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla seçenekle birlikte, sınıfının lideri MC3000 Serisinden yeni nesil MC3200 mobil bilgisayar ile, verimliliği ve güvenilirliği yeniden tanımlayın. 

 • Zebra MC17 / MC18 ALIŞVERİŞ SERİSİ

  Meşgul ve zamanı az perakende müşterileri artık ürünlerin yerini anında bulacak, fiyatları kontrol edecek, kişiselleştirilmiş promosyonları alacak ve daha fazlasını yapacak güce sahip.

 • Zebra WORKABOUT Pro 4 MOBİL

  Bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyle, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak uyarlanabilirlik özelliği.

 • Zebra TC8000 DOKUNMATİK MOBİL

  Çığır açıcı TC8000 depo ortamlarına yönelik mobil bilgisayar, baştan aşağı personel verimliliğini yüzde 14* oranında artırmak üzere tasarlanmıştır.

 • Zebra TC70 / TC75 DOKUNMATİK MOBİL

  Akıllı işletmeye cephe hattınız.

 • Zebra MC9190-Z RFID OKUYUCU

  Sınıfının en iyisi RFID okuma ve hatasızlık oranını sunan yüksek performanslı, endüstri sınıfı bir RFID el tipi okuyucu. Sağlam, güvenilir ve ergonomik olmasıyla, zorlu ortamlar için idealdir.

 • Zebra RFD8500 RFID/1/2 BOYUTLU KIZAK

  Bugünün olduğu gibi yarının mobil cihazlarına da, kolaylıkla yüksek performanslı yeni nesil RFID ve 1/2 boyutlu barkod tarama özelliğini ekleyin.

 • İş Ortaklarımız