HID Fargo C50 Kart Yazıcı

HID Fargo C50 plastik kimlik kartı yazıcısı ile renkli sadakat, üyelik veya kurumsal kimlik kartlarının hızlı ve kolay doğrudan kartla yazdırabilirsiniz.

Detaylı İncele
HID Fargo DTC1250e Kart Yazıcı ve Kodlayıcı

Sınıfındaki en hızlı kimlik kartı yazıcısı ile renkli ve güvenli tüm plastik kartlarınızı basabilirisiniz.

Detaylı İncele
FARGO DTC4500e Kart Yazıcı ve Kodlayıcı

DTC4500 kart yazıcı / kodlayıcı ile profesyonel kalitede, tam renkli kimlik kartları ve güvenlik kodlaması elde edersiniz - tek bir geçişte. Operasyon ve tedarik değişimi hem sezgisel, hem de kapsamlı bir eğitim gereksiz hale getiriyor.

Detaylı İncele
FARGO DTC5500LMX

FARGO DTC5500LMX, yüksek miktarda kimlik kartı veya kişiselleştirilmiş kartları düşük maliyetle etkin şekilde dağıtmak için Direct-to-Card ™ baskı kapasitesine ihtiyaç duyan devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlık tesisleri için yüksek kaliteli kart sağlayan uygun fiyatlı, çevre dostu bir çöz&am

Detaylı İncele
FARGO HDP5000

Üstün baskı kalitesi, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, daha fazla güvenlik - fotoğraflı kimlik kartlarınızı, uygun fiyatlı ve çok yönlü HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcı ile basarken ve kodlarken tüm bu niteliklere sahip olacak.

Detaylı İncele
FARGO HDP5600

HID FARGO HDP5600 Kimlik Kartı Yazıcı ve Kodlayıcı, üstün metin ve görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüklü 600 dpi baskı seçeneğine sahip, uygun maliyetli ve güvenilir bir çözümdür. Bu hepsi birarada çözüm, devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlı

Detaylı İncele
FARGO HDP8500

HID FARGO HDP8500 endüstriyel kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcı, uzun süreli, yüksek verimli kimlik kişiselleştirme ve yayınlama için üstün endüstriyel ID yazıcıdır. Özellikle büyük hükümet kimlik kartı programları ve büyük kurumsal ortamlar için de uygundur.

Detaylı İncele
FARGO HDP8500LE

HID Global'in yeni HID FARGO HDP8500LE Endüstriyel Kart Lazer Gravür Makinesi, yüksek güvenlikli lazerle gravür kişiselleştirme ile üstün High Definition Printing ™ (HDP®) teknolojisini birleştirerek HDP8500 kart yazıcı / kodlayıcı ve kart laminasyon modülleri ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir

Detaylı İncele

Proje ve Uygulamalarımız

 • Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları
  Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları

  İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

  Detaylı İncele
 • Gıda Güvenliği Kart Çözümleri Gıda Güvenliği Kart Çözümleri
  Gıda Güvenliği Kart Çözümleri

  ISEGA onaylı, gıda temasına uygunluk belgelerine sahip, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen gıda bilgilendirme kartları.

  Detaylı İncele
 • Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler
  Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler

  RFID ve barkod yazıcılarla takibini yapmak istediğiniz ürünleri etiketleyebilir ve sonrasında okuyucular ve el terminalleriyle kolayca kontrollerinizi yapabilirsiniz.

  Detaylı İncele
 • Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart
  Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart

  Tüm öğrenci , öğretmen ve personele kişiselleştirmesi yapılmış fotoğraflı ve kişisel bilgilerin yer aldığı ofset baskılı kartlar ile giriş çıkışlarda, kütüphanelerde, sosyal etkinlik ve spor alanlarında ....

  Detaylı İncele
 • Personel Kartları Personel Kartları
  Personel Kartları

  Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.

  Detaylı İncele
 • İş Ortaklarımız