HID Fargo C50 Kart Yazıcı

HID Fargo C50 kart yazıcısı, herkesin karşılayabileceği bir fiyata, basit ve güvenilir bir çözüm sunar. Şık ve kompakt bir tasarıma sahip C50, en küçük ofis ortamlarına bile kolayca sığar.

Tak-Çalıştır özelliği olan C50 nerede olursanız olun kişiselleştirilmiş plastik kimlik kartları, üyelik ve sadakat kartları, çalışan kimlikleri veya ziyaretçi giriş kartları oluşturmanıza olanak sağlar.

HID tarafından sunulan uluslararası iki yıllık garantisiyle desteklenir. 

 • GreenCircle® Onaylı Ürün

  Kuruluşlara, maliyetleri düşürürken bir yandan da kurumsal sürdürülebilirlik girişimlerini destekleyen, yüksek performanslı, enerji açısından verimli baskı çözümleri sunar. HID kart yazıcılarının sürdürülebilir özellikleri “GreenCircle Certified”, LLC tarafından üçüncü tarafça sertifikalandırılmıştır. Bu sertifika, C50 kart yazıcının % 69'a kadar enerji tasarrufu sağladığını göstermektedir. Uyku modu için kabul edilen süre fabrika ayarı olarak beş dakikaya ayarlanmıştır ve yazıcı tasarımı geliştirmeleri, bekleme veya uyku modundayken güç tüketimini azaltır. 


  Kullanımı Kolay, Ekonomik, Güvenilir

  Kullanımı Kolay – Birkaç dakika içinde kartlarınızı basmaya başlayabilirsiniz.

  Ekonomik - İhtiyacınız olan donanım, yazılım, ribon ve desteği tek paket içinde uygun maliyete alabilirsiniz.

  Güvenilir - Kart basımında lider HID markasından üstün performans ve rakipsiz kaliteyi tecrübe edin.


  Teknik Özellikler

  Verimlilik düşünülerek tasarlanan C50’nin destekleyici ürünleri, dahili Swift ID ™ kimlik yazılımı, FARGO Workbench ™  yazıcı bakım ve arıza tanı yazılımı, hepsi bir arada kart temizleme kartuşlu ribonu ile kart yazdırmalarınızın sorunsuz olması hedeflenmiştir. 

  Baskı: Tek Yüze baskı

  Çözünürlük: 300 dpi

  Baskı Hızı: 7 saniye/kart (K) , 12 saniye/kart (KO) , 24 saniye/kart (YMCKO)

  Kart kapasitesi: 50 kart girişi, 30 kart çıkışı


  Diğer Yazıcılar

 • HID Fargo DTC1250e Kart Yazıcı ve Kodlayıcı

  Sınıfındaki en hızlı kimlik kartı yazıcısı ile renkli ve güvenli tüm plastik kartlarınızı basabilirisiniz.

 • FARGO DTC4500e Kart Yazıcı ve Kodlayıcı

  DTC4500 kart yazıcı / kodlayıcı ile profesyonel kalitede, tam renkli kimlik kartları ve güvenlik kodlaması elde edersiniz - tek bir geçişte. Operasyon ve tedarik değişimi hem sezgisel, hem de kapsamlı bir eğitim gereksiz hale getiriyor.

 • FARGO DTC5500LMX

  FARGO DTC5500LMX, yüksek miktarda kimlik kartı veya kişiselleştirilmiş kartları düşük maliyetle etkin şekilde dağıtmak için Direct-to-Card ™ baskı kapasitesine ihtiyaç duyan devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlık tesisleri için yüksek kaliteli kart sağlayan uygun fiyatlı, çevre dostu bir çöz&am

 • FARGO HDP5000

  Üstün baskı kalitesi, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, daha fazla güvenlik - fotoğraflı kimlik kartlarınızı, uygun fiyatlı ve çok yönlü HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcı ile basarken ve kodlarken tüm bu niteliklere sahip olacak.

 • FARGO HDP5600

  HID FARGO HDP5600 Kimlik Kartı Yazıcı ve Kodlayıcı, üstün metin ve görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüklü 600 dpi baskı seçeneğine sahip, uygun maliyetli ve güvenilir bir çözümdür. Bu hepsi birarada çözüm, devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlı

 • FARGO HDP8500

  HID FARGO HDP8500 endüstriyel kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcı, uzun süreli, yüksek verimli kimlik kişiselleştirme ve yayınlama için üstün endüstriyel ID yazıcıdır. Özellikle büyük hükümet kimlik kartı programları ve büyük kurumsal ortamlar için de uygundur.

 • FARGO HDP8500LE

  HID Global'in yeni HID FARGO HDP8500LE Endüstriyel Kart Lazer Gravür Makinesi, yüksek güvenlikli lazerle gravür kişiselleştirme ile üstün High Definition Printing ™ (HDP®) teknolojisini birleştirerek HDP8500 kart yazıcı / kodlayıcı ve kart laminasyon modülleri ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir

 • İş Ortaklarımız