Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

Zenius yazıcılar, 300 dpi çözünürlük ve uçtan uca baskı sayesinde profesyonel sonuçlar verir. Logolarınız, fotoğraflarınız, barkodlarınız ve metinleriniz kartlarınız üzerinde mükemmel bir şekilde oluşturulur.

Zenius, kartları tek tek veya küçük gruplar halinde yazdırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Gerektiğinde, sizin için doğru olan miktarlarda yazdırabilirsiniz. Zenius, 30 saniye içinde renkli kart basabilir ve saatte renkli kart baskı hızı 150'ye kadar çıkabilir, böylece sizin ve müşterileriniz beklemesi gerekmez.

Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir.

Zenius, tek taraflı kartların anlık yazdırılmaları için idealdir: personel kimlik kartları, üyelik kartları, sadakat kartları, hediye kartları, transit geçiş kimlik kartları ve daha fazlası...

Ürünlerinin çevresel ayak izlerini azaltmayı amaçlayan Evolis:

• Mümkün olduğunca yazıcılarının ve sarf malzemelerinin üretiminde geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaktadır

• Nakliye ve ambalajdan kaynaklanan CO2 emisyonlarını azaltmak için kompakt ve hafif kart yazıcıları tasarlamaktadır

• Ekonomik uyku modu ile yazıcılarının güç tüketimini azaltmaktadır.

Baskı: Tek Taraflı

Yıllık Kart Sayısı: 500 - 5000

Kart Güvenlik Seviyesi: Yüksek

Kart Basım Modu: Toplu Basım

 • Kompakt, Kullanımı Kolay ve Profesyonel

  Zenius yazıcılar, 300 dpi çözünürlük ve uçtan uca baskı sayesinde profesyonel sonuçlar verir. Logolarınız, fotoğraflarınız, barkodlarınız ve metinleriniz kartlarınız üzerinde mükemmel bir şekilde oluşturulur.

  Zenius, tüm gelişmiş özelliklerine rağmen çok az yer kaplar. Standart bir kağıt sayfadan biraz büyük olan Zenius  ayrıca çok sessizdir, yazdırma sırasında 46 desibel - ve ofise veya müşteri hizmetleri departmanına,  her ortama mükemmel şekilde uyar.

  Zenius, algılayıcı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Kartlarınızı ister tek tek yerleştirebilrsiniz veya isterseniz otomatik besleyiciyi kullanabilirsiniz ve yazdırılmış kart yazıcının ön kısmından alınır.

   

  Evolis Premium Suite® yazılımı ile bildirimler alabilir ve yazıcıyı bilgisayarınızdan kolayca kontrol edebilirsiniz. Evolis High Trust® ribbonlarının kurulumu kolaydır ve yazıcı tarafından otomatik olarak algılanıp tanınır.


  Uzun Vadeli Yatırım

  Zenius inanılmaz derecede esnek uygulamaya sahiptir. Çoklu baskı uygulamaları için uygun olan Zenius yazıcının «Expert» versiyonu, kombine kodlama fonksiyonlarına sahiptir; manyetik kodlama, temassız ve temassız çipler. Bu modülleri kurmak sadece birkaç dakika alır!

   

  Zenius yazıcıları, sağlamlıklarını ve performanslarını garanti etmek için kalite ve uygunluk testlerine tabi tutulduğundan, yatırımınızın uzun vadeli olacağından emin olabilirsiniz. Dahası, Evolis daha fazla gönül rahatlığı için genişletilmiş garanti seçeneği sunar.


  Ürün Kodu

  Açıklama

  Kapasite

   R5F002EAA 

  Evolis YMCKO Renkli Ribon Zenius Serisi

  200

   R5H004NAA 

  Evolis 1/2 Panel YMCKO Renkli Ribon Zenius Serisi

  400

   R2F010NAA 

  Evolis KO Siyah Ribon Zenius Serisi

  600

   RCT023NAA 

  Evolis K Siyah Ribon Zenius Serisi

  2000

   RCT012NAA 

  Evolis Mavi Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT013NAA  

  Evolis Kırmızı Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT014NAA  

  Evolis Yeşil Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT015NAA  

  Evolis Beyaz Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT016NAA  

  Evolis Altın Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT017NAA  

  Evolis Gümüş Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT018NAA  

  Evolis Scratch (Kazıma) Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT019NAA  

  Evolis SiyahFlex Ribon Zenius Serisi

  1000

  RCT021NAA 

   WHITE SIGNATURE 

  1000

  RVA022NAA  

   HOLOGRAM VARNISH - GENUINE GLOBES - 

  400

   

   

  Diğer Yazıcılar

 • Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

   Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

  Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

 • Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

  Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis SECURION Kart Yazıcı

  Çok güvenli kartlar için çözüm..Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

  KC200: Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcıları KC200 ve KC200B yazıcıları, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. Evolis Premium SDK ve çeşitli bileşenlerin ve konektörlerin erişilebilirliği.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız