Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

Müşteriye özel tezgahlarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilen Elypso, mevcut sistemlerinize kusursuz bir şekilde uyar ve anında kart kişiselleştirme için en iyi seçimdir.

Elypso yazıcı ile üretebileceğiniz kişiselleştirilmiş kartlardan bazıları; ödeme kartları, transit geçiş kimlik kartları, sadakat kartları, hediye kartları, sağlık bilgi kartları ve daha fazlası.

 

Ürünlerinin çevresel ayak izlerini azaltmayı amaçlayan Evolis:

•Mümkün olduğunca yazıcılarının ve sarf malzemelerinin üretiminde geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaktadır

•Nakliye ve ambalajdan kaynaklanan CO2 emisyonlarını azaltmak için kompakt ve hafif kart yazıcıları tasarlamaktadır

•Ekonomik uyku modu ile yazıcılarının güç tüketimini azaltmaktadır.

 

Baskı: Tek Taraflı ve Çift Taraflı Baskı

Kodlama: Manyetik Bant, Temaslı Akıllı Kart , Temassız Akıllı Kart 

Yıllık Kart Sayısı: 5000 - 30,000

Kart Güvenlik Seviyesi: Yüksek

Kart Basım Modu: Toplu Basım

 • Kullanımı Kolay

  Elypso'nun kullanımı çok kolaydır, hemen kart basmaya başlayabilirsiniz. Eğitim için zaman ve para harcamanıza gerek yoktur.

  Elypso’nun benzersiz önden yüklemeli tasarımı sayesinde, kartların takılması ve alınması, dar alanlarda bile kolaylık sağlar.

  Evolis Premium Suite® yazılımı ile bildirim alabilir ve yazıcıyı bilgisayarınızdan kolayca kontrol edebilirsiniz.

  Evolis High Trust® ribbonlarının kurulumu kolaydır ve yazıcı tarafından otomatik olarak tanınır.

  Elypso ile kişiselleştirilmiş çift taraflı renkli kartınızı 30 saniyeden daha kısa bir sürede alın!

   

  Kurumunuzun marka imajını artıracak hızlı kart teslimatı ile zaman kazanın ve müşterilerinizi etkileyin.


  Profesyonel Baskı Kalitesine Sahip Modüler Kart Yazıcı

  Elypso yazıcıları tamamen modülerdir. Elypso sadece tek veya çift taraflı kartları basmakla kalmaz, aynı zamanda manyetik şeritli kodlayıcılarla ve temaslı ve temassız akıllı kartlarla da donatılabilir.

  Evolis Premium Suite®'in yazılım mimarisi Elypso'yu mevcut bilgisayar sisteminize kusursuz bir şekilde uyum sağlaması için tasarlanmıştır.

  Elypso, fotoğraf baskısı kalitesi (300 dpi çözünürlük) sunan Evolis Primacy yazıcıyla aynı yazıcı motorunu kullanmaktadır.

  Optimum renk oluşturma ve uçtan uca çok renkli veya tek renkli baskı, profesyonel kalitede kart baskısı sağlar.


  Yerden Tasarruf Sağlar

  Çok kompakt (standart A4 boyutunda bir sayfa kağıdından biraz büyük) ve sessiz (kullanım sırasında  48 desibel), Elypso sağduyulu ve az yer kaplıyor.

  Kablo karmaşasını azaltmak için kablolar ve konektörler arka tarafta bulunur.


  Diğer Yazıcılar

 • Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

   Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

 • Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

  Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir. Zenius, kişiselleştirilmiş kartlarınızı yazdırmak için kullanıcı dostu, kompakt ve düşük maliyetli bir çözümdür.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

  Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis SECURION Kart Yazıcı

  Çok güvenli kartlar için çözüm..Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

  KC200: Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcıları KC200 ve KC200B yazıcıları, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. Evolis Premium SDK ve çeşitli bileşenlerin ve konektörlerin erişilebilirliği.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız