Evolis SECURION Kart Yazıcı

Çok güvenli kartlar için çözüm Securion yazıcı, müşterilere yönelik sayaçlarda güvenli kartları kişiselleştirme ve laminatlama için en iyi çözümdür. Güvenlik ve dolandırıcılık denetimine olan artan ihtiyacı karşılar ve önemli ölçüde daha uzun ömürlü kartlar üretir. Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

  Securion, benzersiz bir laminasyon istasyonuyla güvenli kartlarınızı dayanıklı bir şekilde korur. Yazıcı, kartların üst düzeyde korunması için, basit vernikten ultra yüksek güvenlikli özel hologramlı yama filmlerine kadar, kartın tüm yüzeyine herhangi bir film çeşidi uygular. Kartlarınız neredeyse hiçbir aşınma ve yıpranma olmadan yıllarca sürecek.


  PC KARTLARINA BASKI ÖZELLİĞİ

  Securion ile kullanılan Unichroma ™ şeridi, polikarbonat (PC) kartlarda doğrudan karta baskı yapmayı mümkün kılmaktadır. Bu son derece güçlü kartlar, yüksek düzeyde güvenlik gerektiren sofistike uygulamalar için kullanılır. Securion yazıcı ve Unichroma ™ şeritlerinin kombinasyonu, güvenli polikarbonat kartların verilmesinde ekonomik bir çözüm sunar.


  İŞLETİM GÜVENLİĞİ

  Sarf malzemeleri (kurdeleler, filmler, boş kartlar, reddedilen kartlar), şifre koruması ve bir Kensington® güvenlik yuvasına erişimi engelleyen merkezi kilit sistemi sayesinde Securion kartınızı veren sistem güvenli ve emniyetlidir.


  Diğer Yazıcılar

 • Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

   Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

 • Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

  Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir. Zenius, kişiselleştirilmiş kartlarınızı yazdırmak için kullanıcı dostu, kompakt ve düşük maliyetli bir çözümdür.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

  Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

 • Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

  Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

  KC200: Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcıları KC200 ve KC200B yazıcıları, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. Evolis Premium SDK ve çeşitli bileşenlerin ve konektörlerin erişilebilirliği.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız