Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

Badgy200, grafik kişiselleştirme seçenekleri ve ister tek tek istenirse de küçük seriler halinde anında kart üretimi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Badgy200 ile üretebileceğiniz kişiselleştirilmiş kartlardan bazıları; personel kimlik kartları, okul kimlik kartları, üyelik kartları, sadakat kartları, etkinlik kimlik kartları, ziyaretçi kimlik kartları ve daha fazlası..

 Ürünlerinin çevresel ayak izlerini azaltmayı amaçlayan Evolis:

•Mümkün olduğunca yazıcılarının ve sarf malzemelerinin üretiminde geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaktadır

•Nakliye ve ambalajdan kaynaklanan CO2 emisyonlarını azaltmak için kompakt ve hafif kart yazıcıları tasarlamaktadır

•Ekonomik uyku modu ile yazıcılarının güç tüketimini azaltmaktadır.

Baskı: Tek Taraflı

Yıllık Kart Sayısı: 500'den Az

Kart Güvenlik Seviyesi: Standart

Kart Basım Modu: Toplu Basım

 • Zaman Kazandıran Komple Kart Baskı Çözümü

  Badgy PC veya Mac kullanıcıları için, Evolis Badge Studio® kart kişiselleştirme yazılımından ve 100 baskı için gerekli sarf malzemelerinden (renkli şerit ve boş plastik kartlar) oluşan anahtar teslim bir çözüm sunar.

   

  Badgy200 saatte 95 renkli kart baskı hızına sahiptir. Ayrıca, veritabanından veriyi içe aktarabilir, tek bir tıklamayla kart tasarımlarınıza bilgi ekleyebilir ve değişken veriler de dahil olmak üzere tek bir komutla kimlik kartlarınızın baskısına başlayabilirsiniz.


  Kompakt

  Badgy200 yazıcı A4 kağıttan daha küçüktür, bu da herhangi bir çalışma alanına kolayca sığabileceği anlamına gelir. Hafifliği (sadece 1,7 kg) ve taşıma çantası (ayrı satılır) sayesinde, Badgy kolayca taşınabilir.

   


  Talep Üzerine Baskı

  Badgy200, kendi kartlarınızı anında ve tamamen bağımsız olarak yazdırmanıza olanak tanır.

   

  Kimlik kartlarınızı ihtiyaç duyduğunuz şekilde yazdırın – tek tek ve ya küçük gruplar halinde.


  Ürün KoduAçıklamaKapasite

  CBGR0100C 

  YMCKO Renkli Ribon Badgy200

  100

  CBGR0500K 

  K Siyah Ribon Badgy200 500
   

  A5311 

  Badgy Taşıma Çantası

   

  ACL004 

  T CARD CLEANING KIT - 10 T cards 

   

  ACL005 

  PEN CLEANING KIT - 3 pens 

   

  ACL008 

  Complete Cleaning Kit - 2 T cards, 1 pen 

   
   

  CBGC0030W 

  PVC BLANK CARDS - 30MIL - 0.76MM  

   100

  CBGC0020W 

  PVC BLANK CARDS - 20MIL - 0.50MM  

   100

   

  Diğer Yazıcılar

 • Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

  Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir. Zenius, kişiselleştirilmiş kartlarınızı yazdırmak için kullanıcı dostu, kompakt ve düşük maliyetli bir çözümdür.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

  Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

 • Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

  Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis SECURION Kart Yazıcı

  Çok güvenli kartlar için çözüm..Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

  KC200: Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcıları KC200 ve KC200B yazıcıları, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. Evolis Premium SDK ve çeşitli bileşenlerin ve konektörlerin erişilebilirliği.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız