Zebra GC420 Serisi Yazıcılar

Zebra’nın GC420™ Serisi yazıcıları her bütçeye uygun profesyonel baskı sunar. Bu uygun fiyatlı, kullanımı kolay yazıcılar çeşitli temel etiketleme uygulamaları için idealdir. Bu yazıcılar ekonomik olmakla birlikte, yine de güvenilir ve uzun ömürlü olmak için tasarlanmışlardır. Tüm G Serisi yazıcılar gibi, GC420 de yedek parçaları ve yazıcının hizmet dışı kalma süresini azaltmak için çift duvarlı çerçeveli konstrüksiyona ve tamamen metal yazıcı kafasına sahiptir. 

 • TEMEL ÖZELLİKLERE SAHİP OLMAK İSTEYEN VE FİYATA ÖNEM VEREN MÜŞTERİLER İÇİN

  Zebra’nın rekabetçi fiyata sahip GC420 masaüstü yazıcısı, Zebra kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilir performansını pek çok düşük ve orta hacimli, direkt termal ve termal transfer baskı uygulamasına taşımaktadır. Rekabetçi bir fiyata sahip, ancak çift duvarlı konstrüksiyon ve ödün vermez bir dayanıklılıkla tasarlanmıştır.


  GÜÇ VE PERFORMANS

  GC420 yazıcının yerden tasarruf sağlayan kompakt tasarımı, daha hızlı etiket çıktısı sunan güçlü bir 32 bit işlemci ve daha fazla font ve grafik kapasitesi için 8 MB Flaş bellek içermektedir. GC420, standart masaüstü uygulamaları için 4.25 inçe kadar medya genişliklerini destekler.


  KURULUMU VE KULLANIMI KOLAY

  GC420 aynı zamanda hem EPL2 hem de güçlü ZPL II programa dillerini içerdiğinden, diğer Zebra yazıcılarla entegrasyonu kolaydır. Soyucu/dağıtıcı opsiyonu GC420 yazıcının çok yönlülük özelliğini genişleterek, daha da çok çeşitli uygulamaları desteklemesini sağlar.


  Diğer Ürünler

  İş Ortaklarımız