Zebra ZD420

Kullanımı kolay, kurulumu kolay ve yönetimi kolay olan hızlı 4 inç termal yazıcılara ihtiyacınız varsa, ZD420'ü tercih edin. Daha fazla durum simgesine sahip yeni bir ribbon kartuş sayesinde, günlük çalışma daha kolay olamazdı. Neredeyse bütün modern kablolu ve kablosuz bağlantı opsiyonları ve pek çok yazıcı dili için destekle birlikte, kurulumu daima hızlı ve kolaydır.

Yeni bağlantı ve medya kullanım opsiyonlarını ihtiyaç duyduğunuz anda, doğrudan sahada ekleyin. Ayrıca bulut tabanlı Link-OS da yönetim süresini azaltırken, yatırım geri dönüşünü artırır. Kullanım kolaylığı, esneklik ve yönetim kolaylığı önemli olduğunda, ZD420 termal yazıcıları kullanın.

 • ÇIĞIR AÇICI KULLANIM KOLAYLIĞI

  ZD420 termal yazıcılar, kullanım kolaylığına yönelik özelliklerle doludur. Bunlar olağanüstü kolay ve anında kurulum için ribbon kartuş sunan tek termal yazıcılardır. ZD420 ayrıca ribbonun değiştirilmesi gerektiğinde de size haber verir. Ayrıca kullanımı kolay beş durum simgesi, personelinizin yazıcının sorunsuz olarak çalışması ve hazır bulunması için ne gerektiğini bir bakışta anlamasını kolaylaştırır.


  YENİ OPSİYONLARI KOLAYLIKLA SAHADAYKEN EKLEYİN

  Gelecekte yeni iletişim veya medya işleme seçeneklerine ihtiyaç duyarsanız, sorun değil. Seri bağlantı veya ethernet bağlantısının yanı sıra, olduğunuz yerde bir soyucu ve bir kesici ekleyin — üstelik ZD420 termal yazıcıların çalışmasını kesintiye uğratmadan. Sonuç mu? Maksimum işlevsellik, hizmet süresi, değer ve yatırım geri dönüşü.


  HEMEN HER MODERN BAĞLANTI OPSİYONU

  Günümüzün bütün modern bağlantı opsiyonlarını destekleme özelliği ZD420'nin teknolojik ortamınıza bugün olduğu gibi gelecekte de kolaylıkla uyum göstermesini sağlar. ZD420 termal yazıcılar USB, otomatik algılamalı seri veya 10/100 Ethernet ile standart olarak gelir. En yeni kablosuz bağlantı özelliği opsiyoneldir: Wi-Fi onaylı 802.11ac WLAN ve Bluetooth 4.1. Ayrıca kablolu ve kablosuz kullanıcıları eş zamanlı olarak destekleyebilirsiniz.


  Diğer Ürünler

  İş Ortaklarımız