Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

Symbol LS4208 el tipi lazer tarayıcı erişilir, pratik bir pakette olağanüstü performans sunar. Tek devre kartlı tasarımı sağlamlık temin ederken, ergonomik biçimi de maksimum kullanıcı konforu sağlar. Sürekli tek geçişli tarama, yenilikçi bir çok satırlı raster tarama deseni, geniş bir çalışma menzili ve üstün hareket toleransı yeni başlayanlar için dahi veri yakalamayı kolay hale getirir.

Bu tarayıcının iki modeli bulunur: tüm 1 boyutlu barkodları tarayan LS4208-SR ile ayrıca PDF417, microPDF ve kompozit sembolojileri de yakalayabilen LS4208-PR.

 • VERİMLİLİĞE DEĞER VEREN MÜŞTERİLER İÇİN PERFORMANSI ARTIRIN

  LS4208 el tipi lazer barkod tarayıcıyla, kötü durumdaki barkodlarla dahi sonuçları zahmetsizce hızlandırabilirsiniz. Perakende kasaları ve hafif depo ortamları gibi, verileri hızlı bir şekilde yakalamanız ve işlemeniz gereken her yerde. Ergonomik olarak tasarlanan bu yazıcı hatasızlığı artırmanıza, verimliliği geliştirmenize, bakım maliyetlerini kesmenize ve hizmet dışı kalma riskini azaltmanıza yardımcı olur.


  DAHA ÖNCE ASLA TEK BİR TARAYICI TARAFINDAN SUNULMAMIŞ ÖZELLİKLERDEN FAYDALANIN

  LS4208, yeni kullanıcıların dahi hızlı bir biçimde veri yakalamalarını mümkün kılan verimliliği artırıcı pratik işlevler sunar. Yenilikçi çok satırlı raster tarama deseni son kullanıcı eğitimine olan ihtiyacı ortadan kaldırırken, her türde 1 boyutlu barkodu taramanıza olanak verir. Tarayıcının 48 cm'lik tarama menzili ve üstün hareket toleransı, kullanıcılar için taramalar arasında duraklama yapmadan çeşitli ürünlerden hızlı ve hatasız bir biçimde veri yakalama esnekliğini artırır.


  HİZMET DIŞI KALMA RİSKİNİ MİNİMUMA İNDİRİN

  Perakende, ofis ve hafif endüstriyel ortamlarda sürekli yoğun kullanım için tasarlanan LS4208, size her zaman güvenebileceğiniz güvenirliği sunar. LS4208, tarayıcının defalarca beton zemine düştükten sonra dahi çalışmaya devam etmesini sağlayan 1.8 m düşme özelliğiyle birlikte, tek devre kartlı konstrüksiyona sahiptir. Bu eşsiz tasarım özelliği, ribbon ara bağlantı kablolarında yaygın olan sorunları ortadan kaldırmak suretiyle, toplam sahip olma maliyetinizi düşürmeye yardımcı olur.


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS8100 Serisi

  DS8100 Serisi 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması, yenilikçi verimlilik artırma araçları ve benzersiz yönetilebilirliği ile diğer geleneksel görüntüleyicilerin çok ötesine geçerek kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini sağlar. 

 • Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

  Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir.

 • Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

  DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. 

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

  Sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

  Perakendeciler için ideal, uygun fiyatlı, dayanıklı ve yüksek kaliteli lazer barkod okuyucu.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • İş Ortaklarımız