Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

2 boyutlu barkodlar artık müşterilerinizin satın aldığı ürünlerden basılı ve elektronik kuponlara ve müşteri kartlarına, herşeyin üstünde bulunuyor ve Satış Noktanıza geldi.

1 boyutlu barkod okuyucunuz yeni 2 boyutlu kodları yakalayamadığından bu, kasa işlemlerini yavaşlatan ve mağazanızdaki son kişisel temas noktasında müşterileri sinirlendiren istisnalara neden oluyor.

Ama DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Üstelik POS gereksinimlerinize en uygun modeli de seçebilirsiniz — kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. DS2200 Serisi — bütçenizin gerektirdiği makul fiyatla birlikte işinizin gerektirdiği kurulum, kolay kullanım ve yönetim basitliği.

 • KURULUMU KOLAY

  Kurulum bundan kolay olamaz. DS2200 Serisi önceden yapılandırılmış ve kutudan çıktığı gibi kullanıma hazırdır. DS2200 Serisini Satış Noktanıza (POS) bağlamanız yeterlidir, otomatik ana cihaz tespit kabloları arayüzü otomatik olarak tespit eder ve görüntüleyiciye bağlanır. Ve ayarlarınızı özelleştirmek isterseniz, ücretsiz 123Scan yazılım aracımız o kadar pratiktir ki ilk defa kullanan birisi bile, cihazları tek okumayla yapılandırmanızı sağlayan tek bir programlama barkodunu kolayca oluşturabilir.


  KOLAY KULLANIM

  DS2200 Serisinin kullanımı o kadar kolaydır ki çalışanlarınız için eğitime bile gerek kalmaz. Zebra’nın PRZM yazılım deşifre algoritmaları, her yönde okuma, patent başvurusu yapılmış pratik bir hedefleyici, eşi görülmedik bir okuma menzili ve çok daha fazlasıyla DS2200 Serisi çalışanlara , barkodun durumundan bağımsız olarak her seferinde, ilk seferde sınıfının en iyisi göster ve okut basitliği sunar. Ve yeryüzündeki en kolay eşleştirme özelliğine sahip bir Bluetooth modeli ve 14 saat dayanma garantili pil ile çalışanlarınız üstün bir kablosuz deneyimi yaşar.


  YÖNETİMİ KOLAY

  Yönetimi kolaydır — deneyimli BT personeli gerekmez. Ücretsiz araçlarımız tüm lokasyonlardaki barkod okuyucularınızı yönetmeyi ve işinize özel gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak özel bir barkod okuma uygulaması geliştirmeyi kolay hale getirir. Kablosuz DS2278’in uzun ömürlü pilinin muhtemelen barkod okuyucunun ömrü boyunca değiştirilmesi gerekmeyeceğinden, bir pil havuzu satın ama ve yönetme gereğini ortadan kaldırır. Ve Zebra’ya özel Wi-Fi Dostu Mod ile, DS2278 kablosuz modelleri kablosuz geniş alan ağınızla (WLAN) girişimden korkmadan güvenle kullanabilirsiniz.


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS8100 Serisi

  DS8100 Serisi 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması, yenilikçi verimlilik artırma araçları ve benzersiz yönetilebilirliği ile diğer geleneksel görüntüleyicilerin çok ötesine geçerek kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini sağlar. 

 • Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

  Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir.

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

  Sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

  Perakendeciler için ideal, uygun fiyatlı, dayanıklı ve yüksek kaliteli lazer barkod okuyucu.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

  Bu birinci sınıf, yeni nesil el tipi lazer barkod okuyucu, çığır açıcı verimlilik artırıcı özelliklerle verim alımını hızlandırır.

 • İş Ortaklarımız