Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

Bu çift yönlü LS1203 el tipi tarayıcı tüm 1 boyutlu barkodları tarar ve küçük perakendeciler için idealdir. Kasa kuyruğundan malzeme odasına kadar, işletme verimliliğini artırmak için gereken işlevselliği, özellikleri ve güvenirliği sunar. 

Manüel tuşlamayı minimuma indirir, tüm müşteri işlemlerinde hatasızlık sağlar ve kağıt tabanlı envanter süreçlerini otomatikleştirir. Bu cihaz, bir ana bilgisayar ve PC sistemine bağlantı sağlamaya yardımcı olmak için kolaylıkla birden çok arayüzle entegre olur.

 • BAŞTAN İTİBAREN DAHA FAZLA VERİMLİLİK

  Satış noktası çıkış uygulamalarına yönelik olan LS1203, kutudan çıktığı gibi işletme verimliliğini artıracak gücü sağlar. Tak-kullan tasarımı kurulumla ilgili sorunları neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Kullanımı kolay ergonomik tasarım, eğitim gereksinimlerini adeta ortadan kaldırır: personel dakikalar içerisinde çalışmaya hazır hale gelir.


  DAYANIKLI KONSTRÜKSİYONLA GELECEĞE HAZIR

  LS1203, tek kartlı konstrüksiyon ve dayanıklı tarama elemanıyla, günlük kullanıma ve kaçınılmaz düşmelere kolaylıkla dayanabilir. LS1203, minimum bakım maliyetleri ve maksimum hizmet süresi sağlar. Entegre çoklu arayüzler de bugün satın aldığınız tarayıcının yarının POS sistemiyle de çalışmasını sağlar.


  GÜVENEBİLECEĞİNİZ, KANITLANMIŞ KALİTE

  LS1203'ü seçtiğinizde, bir Zebra ürünü satın almanın ekstra güvencesine de sahip olursunuz. Üstelik en dayanıklı ürünler dahi bir bakım planı ve destek stratejisine ihtiyaç duyduğundan, Zebra yatırımınızı korumanıza ve en üst düzeyde performansı sürdürmenize yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler tasarlamıştır. 


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS8100 Serisi

  DS8100 Serisi 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması, yenilikçi verimlilik artırma araçları ve benzersiz yönetilebilirliği ile diğer geleneksel görüntüleyicilerin çok ötesine geçerek kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini sağlar. 

 • Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

  Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir.

 • Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

  DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. 

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

  Sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

  Bu birinci sınıf, yeni nesil el tipi lazer barkod okuyucu, çığır açıcı verimlilik artırıcı özelliklerle verim alımını hızlandırır.

 • İş Ortaklarımız