Zebra DS8100 Serisi

Kasa alanı müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için son şansınızdır. Müşterinin kasa deneyiminin kalitesi seçtiğiniz barkod okuyucunun performansına dayanır. Artık, DS8100 Serisi el tipi görüntüleyici ile tüm müşterilerinizde en iyi izlenimi bırakabilirsiniz.

DS8100 Serisi, neredeyse tüm 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması ile kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini ve kasiyerlerinizin müşterilere daha kişisel bir deneyim sağlamak üzere boşta kalmasını sağlar. DS8100 Serisi — çünkü müşterinin mağazanızdaki kasa deneyimi söz konusu olduğunda sadece en iyiye yer vardır.

 • BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ PERFORMANS

  Yalnızca DS8100 Serisi 800 MHz’lik bir mikroişlemci, yüksek çözünürlüklü megapiksellik sensör ve Zebra’nın özel PRZM teknolojisinin gücünü bir araya getirir. Donanım ve gelişmiş algoritmaların bu benzersiz bileşimiyle DS8100 Serisi; yoğun kötü basılmış, kırışmış, solmuş, bozuk, kirli veya hasarlı barkodlar ve ekrandaki barkodlar az ışıklı olduğunda bile akıllı telefon ekranlarındaki elektronik barkodlar dahil olmak üzere, en sorunlu barkodları anında yakalar


  BARKODUN ÖTESİNDEKİ YENİLİK

  Geniş bir yenilik yelpazesi çalışanların barkodları teker teker okutmaktan çok daha fazlasını yapmalarına olanak verir. Çalışanlar çok sayıda barkodu aynı anda yakalayabilir ve bunlardan yalnızca uygulamanız için gerekli olanları doğrudan uygulamaya aktarabilirler. Yalnızca DS8100 Serisi tam bir 8.5 x 11 veya A4 sayfadaki bilgileri yakalayabilir, istenen bilgileri elektronik depolama için doğru formata işleyebilir ve verileri uygulamalarınıza aktarabilir — tümü de tetiğe tek dokunuşla. Ve Digimarc*© barkodlar için destek, geleceğe hazırlık sağlayarak, bugün kurulumunu yaptığınız DS8100 serisinin yarının barkodlarını desteklemesini sağlar.


  BENZERSİZ YÖNETİLEBİLİRLİK

  Ücretsiz araçlarımız benzersiz yönetilebilirlik sunar. Okuma performansı ve pil ölçümleriyle ilgili vizyoner izlenebilirlik özellikleriyle, sorunları cihaz çalışma süreleri, çalışan verimliliği ve müşteri hizmetlerinizin kalitesini etkilemeden tespit edebilir ve düzeltebilirsiniz. Barkod okuyucularınızın pek çok özelliğini tüm Android, iOS ve Windows akıllı telefon veya tabletlerin yanı sıra, tüm iOS veya Windows PC’lerden denetleyebilirsiniz. Ayarları özelleştirmek için tek bir yapılandırma barkodu oluşturabilirsiniz. Ve tüm lokasyonlarınızdaki tüm DS8100 cihazlarınızı hiçbir kullanıcı işlemi gerekmeden hazırlayabilir, yapılandırabilir ve güncelleyebilirsiniz.


  PERFORMANSTA EN ÜST DÜZEY

  Bir PowerPrecision Plus akıllı pil DS8178’e tek şarjla 24 saat sürekli okuma için yeterli gücü sağlar. Barkod okuyucu üzerindeki benzersiz, programlanabilir şarj göstergesi pilin ne zaman şarj gerektirdiğini gösterdiğinden, bu sayede çalışanlarınızın her zaman güne en yoğun vardiya için yeterli güce sahip bir barkod okuyucuyla başlayabilirsiniz. Ve yalnızca Zebra’dan özel Wi-Fi Dostu Mod ile Bluetooth kablosuz modelleri kablosuz LAN’ınızda (WLAN) girişime neden olmadan güvenle kullanabilirsiniz.


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

  Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir.

 • Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

  DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. 

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

  Sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

  Perakendeciler için ideal, uygun fiyatlı, dayanıklı ve yüksek kaliteli lazer barkod okuyucu.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

  Bu birinci sınıf, yeni nesil el tipi lazer barkod okuyucu, çığır açıcı verimlilik artırıcı özelliklerle verim alımını hızlandırır.

 • İş Ortaklarımız