Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

Otomotiv ile uzay ve havacılıktan tıbbi cihazlar ve elektronik üretimine, ürün kalitesi ve izlenebilirliği için her parçanın kullanıldığı sırada izlenebilmesi şarttır. Üretim hattınızdan geçen tüm barkodları yakalayabilen barkod okuyucu DS4308-XD karşınızda.

Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir. Döngü sürelerinizi kısaltmak, ürün kalitesini arttırmak ve sektörünüzdeki takip ve tespit gereklerine ekonomik bir şekilde uyum sağlamak mı istiyorsunuz? Bunların tümünü DS4308-XD ile yapabilirsiniz — yalnızca Zebra’dan.

 • HER TÜRLÜ ORTAMDAKİ HER TÜRLÜ BARKODU OKUTUN

  Kağıt üzerine basılı olanların yanı sıra, basılı devre kartları (PCB), bellek çipleri ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markalar dahil olmak üzere neredeyse tüm 1, 2 boyutlu ve PDF417 barkodu yakalayın.


  RAKİPSİZ PERFORMANS İÇİN GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

  PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojimiz deşifre performansını ve çabukluğu artırmak suretiyle 2 boyutlu görüntülemenin çıtasını yükseltir. Ve yüksek çözünürlüklü optik merceği ile DS4308-XD, yakın temasta 1.5 cm veya daha küçük olan kodlar dahil olmak üzere çok küçük, yoğun kodları daha hızlı ve daha yakından okuyabilir.


  BARKOD OKUMADA BASİTLİK İÇİN EN BÜYÜK

  DS4308-XD kullanıcıların her tür yoğunluktaki her tür barkodu, sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha yakın ve daha uzaktan okutmalarına olanak veren bir deşifre aralığına sahiptir. Sonuç mu? Üretim hattınızın çalışmaya devam etmesi için gereken kaçırılamaz barkod okuma.


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS8100 Serisi

  DS8100 Serisi 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması, yenilikçi verimlilik artırma araçları ve benzersiz yönetilebilirliği ile diğer geleneksel görüntüleyicilerin çok ötesine geçerek kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini sağlar. 

 • Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

  DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. 

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

  Sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

  Perakendeciler için ideal, uygun fiyatlı, dayanıklı ve yüksek kaliteli lazer barkod okuyucu.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

  Bu birinci sınıf, yeni nesil el tipi lazer barkod okuyucu, çığır açıcı verimlilik artırıcı özelliklerle verim alımını hızlandırır.

 • İş Ortaklarımız