Zebra LI2208 El Tipi Barkod Okuyucu

Personeliniz ister kağıt etiketlere basılmış barkodları isterse de cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ekranında görüntülenen elektronik barkodları tarıyor olsun, sınıfının en iyisi LI2208 doğrusal görüntüleyici her seferinde rakipsiz performans sunar.

1 boyutlu taramada yeni nesli temsil eden LI2208, en popüler tarayıcımız LS2208'le aynı güvenilirlik ve ergonominin yanı sıra daha uzun mesafeden daha çok türde barkod taramanıza olanak veren geliştirilmiş özellikler sunar. 

 • GELENEKSEL VE MOBİL 1 BOYUTLU BARKODLARDA ŞAMPİYON

  Pek çok müşteri mobil barkodları okuyamayan lazer teknolojisine sahiptir. LI2208 ile, müşteriler cihaz kutudan çıkar çıkmaz tarama performansından ödün vermeden mobil ve elektronik barkodları okumaya başlayabilir. Patentli bir optik tasarım, endüstri lideri çalışma menzili sunar. Barkodlar aşırı açılardan da yakalanabildiğinden, personel tarayıcıyla uğraşmak için daha az zaman harcar; bu da verimliliği artırır. 


  MÜTHİŞ BAŞARILI LS2208'E DAYANIR

  LS2208, tüm zamanların en başarılı Zebra tarayıcısı olup, her boydan milyonlarca müşteri performansı, kusursuz güvenirliği ve rakipsiz ergonomik tasarımı için bu tarayıcıyı seçmektedir. LI2208 ile, müşterileriniz LS2208'le aynı ergonomik konfor ve dayanıklılığa sahip olurken (patentli tek devre kartlı tasarım buna dahildir), sınıfının en iyisi doğrusal teknolojiden faydalanırlar.


  KUTUDAN ÇIKTIĞI ANDAN İTİBAREN ÜSTÜN DENEYİM

  Yeni bir tarayıcı kurmak zaman alıcı ve sinir bozucu olabilir. LI2208'in akıllı otomatik ana bilgisayar algılama kabloları, bağlı arayüzü (USB, RS232, RS485 veya klavye wedge) otomatik olarak algılamak suretiyle kurulumu kolaylaştırırken, çok parametreli barkodları tarama ihtiyacını ortadan kaldırır. 90'ın üzerinde uluslararası klavye desteklenmekte olup, tarayıcı 123Scan2 ve SMS ile uyumludur.


  Diğer Ürünler

 • Zebra DS8100 Serisi

  DS8100 Serisi 1 ve 2 Boyutlu barkodlarda benzeri görülmemiş okuma performansı sunması, yenilikçi verimlilik artırma araçları ve benzersiz yönetilebilirliği ile diğer geleneksel görüntüleyicilerin çok ötesine geçerek kasa işlemlerinin hızla gerçekleşmesini sağlar. 

 • Zebra DS4308-XD Barkod Okuyucu

  Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir.

 • Zebra DS2200 SERİSİ KABLOLU VE KABLOSUZ 1/2 BOYUTLU GÖRÜNTÜLEYİCİLER

  DS2200 Serisi ile tümünü okutabilirsiniz. Fiyat için performans veya özelliklerden ödün vermeyen 1/2 Boyutlu bir görüntüleyici elde edersiniz. Kablolu DS2208 veya kablosuz DS2278. 

 • Zebra SYMBOL DS4308 BARKOD OKUYUCU

  Her koşulda her ortamda her barkodu sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha hızlı, daha yakından ve daha iyi okumak için ihtiyacınız olan yeni nesil okuma teknolojisine sahiptir.

 • Zebra DS4800 SERİSİ BARKOD OKUYUCU

  Tarzdan ödün vermeyen bu yenilikçi barkod okuyucu, etkileyici tasarım ve en yeni teknolojileri Zebra'dan beklenen kurumsal güvenilirlik ve işlevsellikle birleştirir. DS4800 serisi — elit performans, zarif işçilik.

 • Zebra LI4278 El Tipi Tarayıcı

  Personelin daha hızlı ve daha iyi barkod okutmasına olanak veren genel amaçlı bir kablosuz barkod okuyucu olan LI4278 ile, 1 boyutlu barkod okumayı bir üst düzeye taşıyın.

 • Zebra LS1203 Genel Amaçlı Barkod Tarayıcı

  Perakendeciler için ideal, uygun fiyatlı, dayanıklı ve yüksek kaliteli lazer barkod okuyucu.

 • Zebra SYMBOL LS2208 Genel Amaçlı Barkod Okuyucu

  Makul fiyatlı, yüksek performanslı el tipi barkod okuyucu perakende ve sağlık sektörü için idealdir.

 • Zebra SYMBOL LS4208 GENEL AMAÇLI BARKOD TARAYICI

  Bu birinci sınıf, yeni nesil el tipi lazer barkod okuyucu, çığır açıcı verimlilik artırıcı özelliklerle verim alımını hızlandırır.

 • İş Ortaklarımız