Zebra ZT400 Serisi Endüstriyel Yazıcı

Kritik görevlerinizin verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayın. Tamamen metal şase ve ikiye katlanan kapağa sahip ZT400 Serisi yazıcılar, baskı hızı, kayıt ve bağlantıya ek olarak ilave gelişmiş özelliklere sahiptir.

ZT400 yazıcılar, USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth® bağlantının yanı sıra, genişletilmiş RFID özelliğine sahiptir. Ve Zebra’nın yenilikçi bir işletim sistemi olan Link-OS® ortamı ile, bu yazıcıları dünyanın neresinden olursa olsun kolayca entegre edebilir, yönetebilir ve bakımlarını yapabilirsiniz.

 • GÜNCEL VE GELECEK İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR

  ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.  Açık mimariye ek olarak daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş gitmesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.


  ENTEGRASYON, KULLANIM VE YÖNETİM KOLAYLIĞI SUNMAK ÜZERE TASARLANMIŞ

  "İstek üzerine" dinamik QR kodları, kullanıcıların yazıcı hatalarını hızla gidermelerine yardımcı olmak için web tabanlı destek. Işıklı ve renk kodlamalı, yandan yüklemeli sarf malzemeleri yolu, ortam ve ribbonun kolayca takılmasını sağlarken, aletsiz baskı kafası ve merdane değiştirme olanağı, işlerin duraklamadan devam etmesini sağlar. Zebra Link-OS ortamı, ZT Serisi yazıcıların her yerden izlenmesi, bakımı ve yönetimi için gelişmiş özellikler sunar.


  UYGULAMA ESNEKLİĞİ

  Standart USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, iki açık medya yuvası kullanıcılar tarafından standart olmayan bağlantı seçenekleri (Paralel, Zigbee, vs.) kullanılmasına, yük devretme bağlantıları tasarlamasına ve gelecekteki protokollerin desteklenmesine olanak verir. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.


  Diğer Ürünler

  İş Ortaklarımız