Zebra ZD500 SERİSİ

Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi ve dörtlü bağlantı opsiyonlarına sahip ZD500 yazıcı, hem kompakt, hem yüksek performans sunan özelliklerle doludur. Link-OS özellikli bir yazıcı olarak, her yerden entegrasyonu, yönetimi ve bakımı kolaydır. Direkt termal veya termal transfer modunda çalışır.

 • ÖZELLİKLERLE DOLUDUR

  Zebra performans masaüstü yazıcılar, sınıfının en iyisi baskı hızlarının yanı sıra daha fazla verimlilik ve karlılık sağlayan özelliklere sahiptir. Her biri, ENERGY STAR™ belgeli yazıcılar olarak daha düşük toplam sahip olma maliyeti, ZPL® ve EPL™ (sadece GX modelleri) programlama dileri ile kolay terfiler ve entegrasyon ve de çeşitli bağlantı opsiyonları sunar.


  GÜÇLÜ ÖZELLİKLER MAKSİMUM UYGULAMA ESNEKLİĞİ SUNAR

  Geliştirilmiş medya kullanım opsiyonları arasında soyma ve sunma, etiketler ve fişler için hassas kesici, ve kaplamasız etiketler bulunur. Bluetooth & WiFi içeren çok yönlü bağlantı opsiyonları. Opsiyonel LCD ekran, kullanıcıların ayarları yazıcıdan değiştirmelerine olanak verir.


  ÖZEL İHTİYAÇLARA YANIT VERMEK İÇİN YÜKSEK DÜZEYDE YAPILANDIRILABİLİR

  Direkt termal ya da termal transfer seçeneklerine sahip bu kompakt yazıcılar, kullanımı kolay bir tasarım ve çok yönlü bağlantı opsiyonlarını bir arada sunar.  Hem GX430 hem de ZD500, yüksek çözünürlüklü 300 dpi yazdırma olanağı sunarken, metin ve grafikler içeren küçük etiketlerin basımı için idealdir.


  Diğer Ürünler

  İş Ortaklarımız