Zebra ZT510 Endüstriyel Barkod Yazıcı

Sektör lideri 105SLPlus yazıcının mirasını ileriye taşıyan ZT510, endüstriyel bir yazıcıda gereksinim duyduğunuz ana özellikleri ekonomik bir fiyata sunar. ZT510, gelişmiş yönetim ve izleme özellikleri eklerken kanıtlanmış, dayanıklı bir tasarım ve konstrüksiyon sunar. Bu da, olağanüstü bir fiyata operasyonlarınızın bugün pürüzsüzce çalışması için gereken 7x24 güvenilirliğin yanı sıra, önümüzdeki yıllarda karşınıza çıkacak her türlü zorlukla baş edebilmenizi sağlayacak uzun ömür ve gelişmiş işlevselliği elde edebileceğiniz anlamına gelir.

 • EN ZOR KOŞULLARDA OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

  Asla vazgeçmeyen yazıcılarla verimliliğinizi arttırın. ZT510, sektör lideri öncülü 105SLPlus'ın mirasından faydalanıyor. Dayanıklı çelik yapısal bileşenler aşırı sıcaklık, toz, kir ve diğer zorlu endüstriyel koşullarda yılların istismarına dayanabilir ve titizlikle tasarlanmış baskı mekanizmaları, yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7x24 güvenilirlik sağlar.


  OPERASYONEL İZLENEBİLİRLİK, UZAKTAN YÖNETİM VE GELECEĞE HAZIR UYARLANABİLİRLİK

  Zebra'nın bulut erişimli Link-OS yazılım platformu ve yönetilen hizmetleri, ister yerinizde, isterse de dünyanın öbür ucunda olun, size baskı sistemleriniz üzerinde tam izlenebilirlik ve kontrol olanağı sunar. Üstelik iki boş iletişim yuvası, sahada kurulabilir medya kullanım seçenekleri ve tak kullan entegrasyonu için opsiyonel USB host sayesinde, gelişmekte olan iş ve teknoloji ihtiyaçlarınız ne olursa olsun bunlara ayak uydurmak kolaydır.


  BÜTÇENİZE UYGUN FİYAT

  Fiyat konusunda duyarlı karar vericiler için ZT510 olağanüstü bir değere yeni nesil baskı performansı sunar. Yüksek iş hacmi, güvenilir dayanıklılık, hızlı işleme, gelişmiş Link-OS özellikleri ile gereksinim duyduğunuz tüm temel özellikleri, istemediğiniz özelliklerden kaynaklanan maliyet artışları olmaksızın sunar. 


  Diğer Ürünler

  İş Ortaklarımız