Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

Saatte 140'dan fazla tek taraflı renkli kart verebilen, orta ve büyük miktarlarda kart basımı için idealdir.

Avansia kart yazıcı ile üretebileceğiniz kişiselleştirilmiş kartlardan bazıları; personel kartları, güvenlik erişim kartları, öğrenci kartları, ödeme kartları, sadakat kartları, hediye kartları, ulusal kimlik kartları, ehliyetler ve daha fazlası.

 

Baskı: Tek Taraflı, Çift Taraflı

Kodlama: Manyetik Bant, Temaslı Akıllı Kart, Temassız Akıllı Kart 

Yıllık Kart Sayısı: >30,000

Kart Güvenlik Seviyesi: Yüksek

 • Kusursuz Baskı

  Retransfer teknolojisi (Ters Transfer) baskı kalitesini en üst düzeye çıkarır:

  • Yüksek çözünürlük 600 dpi: görüntüler ve metinler mükemmel şekilde oluşturulur ve mikro metin ve filigranlar yüksek çözünürlükte yazdırılır.

  • Kenardan kenara yazdırma: bu yazıcı, film kartı tamamen kapladığından kenarlarınızın mükemmel şekilde basılmasını garanti eder.

  • Evolis High Trust® sarf malzemeleri: kullanımları kusursuz sonuçlar sağlar.


  Yüksek Verimlilik

  Avansia, saatte 140'dan fazla tek taraflı renkli kart çıktısı ile olağanüstü hızlıdır.

  Yüksek kapasiteli besleme haznesi ve çıkış haznesi (her biri 250 kart) ve yüksek kapasiteli sarf malzemeleri (rulo başına 500 baskı) sayesinde kart baskılarınızı kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz.

  Yoğun kart baskıları için tasarlanan Avansia sağlam ve güvenilirdir. 3 yıllık standart garanti ve baskı kafasında ömür boyu garanti, uzun vadeli yatırımlarınızı garanti eder. Avansia, hava geçirmez yapısı sayesinde kritik ortamlarda da (toz, ısı ...) rahatlıkla çalışabilir.


  Güvenli Kart Basımı

  Avansia Retransfer teknolojisi, temaslı ve temassız akıllı kartlar gibi düz olmayan kart yüzeyleri dahil olmak üzere her tür kartta (PVC, PET, Polikarbonat, ABS) baskı yapabilir. Standart dahili kart yüzeyi düzleştirici mükemmel sonuçlar verir.

  Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Avansia her tür veri kodlama seçeneği için yapılandırılabilir; manyetik şerit, temaslı ve temassız akıllı kartlar. 

  RFID elektronik anahtarını çıkartarak Avansia kolayca kilitlenebilir. Bu, basitçe yazıcıyı izinsiz kullanma girişimini önler. Seçenek olarak bulunan mekanik tuş kilidi, sarf malzemelerine erişimi önler. Dahası, Avansia güvenlik yuvasına (Kensington® tipi) sahiptir.

   


  Ürün Kodu

  Açıklama

  Kapasite

  RTCL009NAA 

  Evolis Clear RT Film Ribon Avensia Serisi

  500

  RTVA015NAA 

  Evolis Generic Hologram RT Film Ribon Avensia Serisi

  400

  RT4F010EAA 

  Evolis YMCK RT Color Ribbon Renkli Ribon Avensia Serisi    

  500

  RT5F011EAA 

  Evolis YMCK-K RT Color Ribbon Renkli Ribon Avensia Serisi

  400

  RT5F012NAA 

  Evolis YMCKI RT Color Ribbon with magnetic stripe or/and chip Ribon Avensia Serisi

  400

  RT5F013NAA 

  Evolis YMCKH RT Color Ribbon for non PVC cards Ribon Avensia Serisi  

  400

  RT5F014NAA 

  Evolis YMCFK RT Color Ribbon with UV panelRibon Avensia Serisi

  400

  ACL006 

  ADHESIVE CARD CLEANING KIT - 5 adhesive cards 

   

  ACL007 

  DRY SWAB CLEANING KIT - 3 swabs 

   

  A5003 

  HEADCLEAN CLEANING KIT - 25 swabs 

   

  A5004

  DUSTCLEAN CLEANING KIT - 60 wipes (dispenser)

   
   

   
   
   

  Diğer Yazıcılar

 • Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

   Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

 • Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

  Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir. Zenius, kişiselleştirilmiş kartlarınızı yazdırmak için kullanıcı dostu, kompakt ve düşük maliyetli bir çözümdür.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

  Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis SECURION Kart Yazıcı

  Çok güvenli kartlar için çözüm..Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

  KC200: Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcıları KC200 ve KC200B yazıcıları, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. Evolis Premium SDK ve çeşitli bileşenlerin ve konektörlerin erişilebilirliği.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız