Personel Kartları

Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.
Markanızın logosuyla kişiselleştirebileceğiniz boyun askı ipleri ya da yoyolarla kullanımını kolaylaştırabilirsiniz de.  

Personel Devam Kontrol Sistemleri
 
* Personeliniz kaçta işe geliyor, geç kalıyor mu ?
* Personeliniz kaçta işten çıkıyor, erken çıkışlar oluyormu ?
* Personeliniz hangi vardiyada hangi aralıklarla çalışıyor ?
* Personeliniz kaç saat çalışıyor ?
* Personelinizin ne kadar efektif çalıştığını takip edebiliyor musunuz?
* Çalışma saatleriniz mesaileriniz kanunlara dışına çıkıyor mu ?
* Mesaileri, izinleri, devamsızlıkları düzgün takip edebiliyor musunuz ?
* Mesaileri, izinleri, geç kalmaları hesaplayabiliyor musunuz ?
* Hesaplarınızı Puantaj sisteminize ne kadar sağlıklı aktarabiliyorsunuz ?
 
PDKS ; İşletmelerde çalışan personellerin belirlenen zamanlarda girip belirlenen zamanlarda çıkmasını sağlamak, geç kalan, erken çıkan ya da devamsızlık yapan kişiler olursa da bunları raporlayıp sisteme girilmiş prensip parametreleri ile gerekli cezai yaptırımların yapılmasıdır. PDKS Sistemi aynı zamanda kişinin yapmış olduğu fazla mesai ve primlerini de hesaplayarak maaşına ekleyebilir. İş disiplinini arttırarak bahanelerin önüne geçer ve üretimin artmasına katkıda bulunur.
 
PDKS ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?
 
Ülkemizde yaygın olarak 3 farklı şekilde uygulanmaktadır.
 
 
Kartlı PDKS; Kredi kartı ebadında barkotlu yada proximity kartlar ile çalışır. PDKS terminali giriş ve çıkışın müsait olduğu bir konuma monte edilir. Her çalışana ise PDKS kartlarından verilir.Giriş ve çıkışlarında personeller bu kartları barkodlu ise cihazdan slip çekerek proximity ise kartı okuyucuya göstererek kullanır.PDKS Cihazının da biriken datalar BOĞAZİÇİ PDKS YAZILIMI aracılığıyla bilgisayara aktarılarak puantaj yapılır. Program üzerinden kişilerin tüm hareketleri izlenerek maaş hesaplaması yapılır.
 
Parmak izli PDKS; Şuan en yaygın ve en etkin kullanılan sistem olup en büyük avantajı personellerin birbirleri yerine kartlarını okutmalarını ve kartım evde kaldı, kartım kayboldu gibi bahanelerle sistemin çalışmasını olumsuz yönde etkilemek isteyenleri önlemesidir. Bir personelin 10 parmağı da sisteme tanıtılır ola ki biri okumazsa geri kalan 9 seçenekten biri ile geçiş yapılabilir. Parmak izlerinin ilk tanıtılması ve DPI oranı çok önemlidir. 

Proje ve Uygulamalarımız

 • Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları
  Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları

  İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

  Detaylı İncele
 • Gıda Güvenliği Kart Çözümleri Gıda Güvenliği Kart Çözümleri
  Gıda Güvenliği Kart Çözümleri

  ISEGA onaylı, gıda temasına uygunluk belgelerine sahip, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen gıda bilgilendirme kartları.

  Detaylı İncele
 • Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler
  Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler

  RFID ve barkod yazıcılarla takibini yapmak istediğiniz ürünleri etiketleyebilir ve sonrasında okuyucular ve el terminalleriyle kolayca kontrollerinizi yapabilirsiniz.

  Detaylı İncele
 • Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart
  Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart

  Tüm öğrenci , öğretmen ve personele kişiselleştirmesi yapılmış fotoğraflı ve kişisel bilgilerin yer aldığı ofset baskılı kartlar ile giriş çıkışlarda, kütüphanelerde, sosyal etkinlik ve spor alanlarında ....

  Detaylı İncele
 • Personel Kartları Personel Kartları
  Personel Kartları

  Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.

  Detaylı İncele
 • İş Ortaklarımız