Temaslı ve Temassız Kart Üretimi


Otel Kapı Kartları

Turizm sektörü için uzun yıllardır üretimini yaptığımız otel kartları anahtarların yerine kullanılmaktadır. Otel, yurt, işyerleri, akıllı binalar da rfid kapı kartları ile güvenliklerini ve geçişlerini sağlamaktadırlar.

Özel tasarımlarınızı akıllı temassız çiplere, manyetik bant teknolojisine sahip kartlara uygulayarak, ISO standartlarında üretim yapamaktadır.


Üniveriste Kartları

Üniversitelerde kampüs hayatının gözardı edilemez bir parçasını akıllı kimlik kartları oluşturmaktadır. Sadece öğrenciler yönelik değil, öğretim görevlileri, çalışanlar ve misafirler için de ayrıca kartlar bulunmaktadır. Böylece hem güvenliğin kontrolü ve gözetimi yapılabilirken, başka amaçlarla da kullanılabilemktedir. Kütüphane kartı, yemekhane kartı, yurt kartı, spor ve sosyal ortak alan kapı ve giysi dolabı kilit kartları olarak da kullanılabilirler.


Şirket Kartları

Şirket kartları hem personeller için hem de misafirler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Farklı yetkilendirme seviyeleriyle farklı alanlara girişlere izin veren ve sınırlayan sistemlerle güvenliği rahatlıkla sağlamak mümkündür. Kalabalık iş merkezlerinde giriş çıkış kolaylığı sağlar.


Hediye ve Sadakat Kartları

Müşteri sadakati, tüm iş stratejilerinin birinci önceliğidir.

Sadık müşteriler, sadece satışınıza etki eden kişiler değil, ayrıca tavsiyeleriyle markanız ile ilgili pozitif tanıtım yapan marka elçileridir.

İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

Boğaziçi Müşteri Sadakati Programları, ürünlerinizin son kullanıcılarını belirlemenizi, tüketici güveni ve bağlılığı yaratmanızı ve böylece işinizin geleceğini güvence altına almanızı sağlar.

Programlarımız, müşterileriniz ile ilgili önemli veriler toplayarak onları analiz eder ve işinizi geliştirmeniz için müşterilerinizin davranış ve değerleri ile ilgili anlayış geliştirir.

Boğaziçi Kart deneyimi, araçları ve hizmetleriyle; size, tüm detaylarıyla bir sadakat programı yaratarak ve program tasarımı, teknoloji platformu, katılımcı iletişimi, program yönetimi, ödül yönetimi, operasyon yönetimi ve performans yönetimi safhaları dahil olmak üzere sadakat ve teşvik programlarınızın bütün sürecini yöneterek size destek sağlar.

Hediye ve sadakat kartları müşterilerinizin takdir edilmiş hissetmelerini sağlar ve ileri dönemde diğer firmalara karşı sizi seçmeye devam etmelerini sağlar. 

Hediye ve Sadakat Kartları hakkında araştırmalar gösteriyor ki *;

  Tüm tüketicilerin üçte ikisi en az bir hediye kartı satın almış.

  Hediye kartı alıcılarının % 55'i, kartlarının değerini verimli kullanabilmek için işletmeye birden fazla sefer uğruyor.

  Ortalama bir alıcı, kartının başlangıç ​​değerinden % 20 daha fazla harcıyor.

  Bunları kullanan şirketlerin % 69'u, hediye kartlarının çalışanları motive etmek ve ödüllendirmede nakitten daha etkili olduğunu belirttiyor.

  Hediye kartı alıcılarının % 10 - 15'i asla bir kartın tam değerini kullanmıyor, bu da işin kâr olarak kalmasını sağlıyor.

  Tüketicilerin % 81'i doğum günleri için hediye kartı alıyor. % 67'si tatil için hediye kartı satın alıyor.

  Araştırmalar, hediye kartını kullanan müşterilerin % 40'ının ürünleri indirimsiz fiyatlara satın aldığını buldu. Diğer ödeme yöntemlerini kullanan müşterilerin yalnızca% 16'sı indirimsiz fiyata satın alıyor.

  Mağazalar kağıt hediye çeklerinde hediye kartlarına geçtiklerinde, % 50-100 daha fazla satış yapıyorlar.

 

*Sources: American Greetings, epaynews.com, Green Sheet Quarterly, National Retail Federation, J.C. Williams Group, Incentive magazine

 


Proje ve Uygulamalarımız

 • Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları
  Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları

  İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

  Detaylı İncele
 • Gıda Güvenliği Kart Çözümleri Gıda Güvenliği Kart Çözümleri
  Gıda Güvenliği Kart Çözümleri

  ISEGA onaylı, gıda temasına uygunluk belgelerine sahip, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen gıda bilgilendirme kartları.

  Detaylı İncele
 • Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler
  Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler

  RFID ve barkod yazıcılarla takibini yapmak istediğiniz ürünleri etiketleyebilir ve sonrasında okuyucular ve el terminalleriyle kolayca kontrollerinizi yapabilirsiniz.

  Detaylı İncele
 • Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart
  Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart

  Tüm öğrenci , öğretmen ve personele kişiselleştirmesi yapılmış fotoğraflı ve kişisel bilgilerin yer aldığı ofset baskılı kartlar ile giriş çıkışlarda, kütüphanelerde, sosyal etkinlik ve spor alanlarında ....

  Detaylı İncele
 • Personel Kartları Personel Kartları
  Personel Kartları

  Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.

  Detaylı İncele
 • İş Ortaklarımız