Zebra MC2100 MOBİL PC

MC2100 Serisi Mobil Bilgisayar, satış bölümünden arka odaya kadar her yerde, envanter verilerinin yakalanmasını çalışma noktasında ekonomik olarak otomatikleştirmek için gereken her şeye sahiptir. MC2100'ün fiyatı ilave değer içerdiğinden, genellikle daha pahalı mobil bilgisayarlarda bulunan pek çok özelliğe sahip olursunuz. 

Sınıfının en iyisi işlem gücü, sağlam tasarım, üstün ergonomi, esnek veri yakalama seçenekleri, kurumsal sınıf bas-konuş (PTT) özelliği, merkezi yönetim ve platformlar arası, işletim sisteminden bağımsız uygulamalar yaratma özelliğine güvenebilirsiniz.

 • GÜÇLÜ TARAMA PERFORMANSI

  Yakalamanız gereken veri türlerinde en iyi performansı sunacak tarama motorunu seçin. MC2100, sınıfındaki bütün diğer cihazlardan daha fazla seçenek sunar — 1 boyutlu doğrusal görüntüleyici, 1 boyutlu lazer veya 1/2 boyutlu alan görüntüleyici — ve her üç tarama motoru da hasarlı, kirli ve yıpranmış barkodları ilk taramada yakalar.


  ÜSTÜN KULLANIM KOLAYLIĞI iÇiN ÜSTÜN ERGONOMi

  Hafif MC2100 modeli, konfor için tasarlanmış olup, tek elle kullanım için optimize edilmiştir. Cihazın arka tarafındaki parmak oyuğu kullanıcılara güvenli tutuş sağlar. Tuşlar tek elle kolay kullanıma uygun boyutlarda olup, buna uygun olarak yerleştirilmiştir. 


  HER GÜN TÜM GÜN KULLANIM iÇiN SAĞLAM TASARIMLIDIR

  Düşme ve yuvarlanma derecesi, IP54 dereceli muhafaza, gömme bir tuş takımı ve Corning® Gorilla® Glass çıkış penceresine sahip MC2100, kaçınılmaz düşmelere, çarpmalara ve dökülmelere rağmen çalışmaya devam eder.


  Diğer Ürünler

 • MC3190-Z RFID OKUYUCU

  RF.ID'in avantajlarını endüstriyel alanların ötesinde müşteriye dönük ortamlara ve iş ortamlarına taşımak için özel olarak geliştirilmiş, ticari sınıf el tipi bir RFID okuyucu

 • Zebra TC51/TC56 TERMİNAL

  TC51/TC56, işinizin gerektirdiği Zebra’ya özel kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır.

 • Zebra MC3200 MOBİL BİLGİSAYAR

  Şimdi artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla seçenekle birlikte, sınıfının lideri MC3000 Serisinden yeni nesil MC3200 mobil bilgisayar ile, verimliliği ve güvenilirliği yeniden tanımlayın. 

 • Zebra MC17 / MC18 ALIŞVERİŞ SERİSİ

  Meşgul ve zamanı az perakende müşterileri artık ürünlerin yerini anında bulacak, fiyatları kontrol edecek, kişiselleştirilmiş promosyonları alacak ve daha fazlasını yapacak güce sahip.

 • Zebra WORKABOUT Pro 4 MOBİL

  Bugün iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyle, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak uyarlanabilirlik özelliği.

 • Zebra TC8000 DOKUNMATİK MOBİL

  Çığır açıcı TC8000 depo ortamlarına yönelik mobil bilgisayar, baştan aşağı personel verimliliğini yüzde 14* oranında artırmak üzere tasarlanmıştır.

 • Zebra TC70 / TC75 DOKUNMATİK MOBİL

  Akıllı işletmeye cephe hattınız.

 • Zebra MC9190-Z RFID OKUYUCU

  Sınıfının en iyisi RFID okuma ve hatasızlık oranını sunan yüksek performanslı, endüstri sınıfı bir RFID el tipi okuyucu. Sağlam, güvenilir ve ergonomik olmasıyla, zorlu ortamlar için idealdir.

 • Zebra RFD8500 RFID/1/2 BOYUTLU KIZAK

  Bugünün olduğu gibi yarının mobil cihazlarına da, kolaylıkla yüksek performanslı yeni nesil RFID ve 1/2 boyutlu barkod tarama özelliğini ekleyin.

 • İş Ortaklarımız