Boyun Askı İpi

Boyun askı ipi iş hayatında olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. Toplantılar, organizasyonlar ve fuarlarda gereksinim duyulur. Boyun askı ipi, personelin bağlı olduğu firmanın dikkat çekmesi ve plastik yaka kartının daha rahat taşınması için kullanılır. Görüntü olarak yaka kartınızı şık bir şekilde tamamlar. Boyun askı ipi nin yanı sıra boyun askısı, boyun askılığı, yaka askısı, yaka ipi, kart askı ipi genel isimleridir. 
 
Boyun askı ipleri, ağırlık olarak serigraf baskı ve süblime baskı tekniği kullanılarak yapılır. Diğer baskı çeşitleri ise çift kancalı boyun askısı, Ara kilitli boyun askısı dır.  Baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipi olarak ayrılırlar. 
 
Baskılı boyun askı ipi ; Genişlik olarak 1.3 cm boyun askı ipi ve 2 cm boyun askı ip leridir. Firmanın isteği doğrultusunda kart askı ipinize logonun yanısıra 5 renge kadar baskı yapılabilir. 
 
Baskısız boyun askı ipi ; Genişlik olarak yine 1.3 cm boyun askı ipi  ve  2 cm boyun askı ip  leridir. Tüketicinin yüksek adetlerde maliyeti düşürmek açısından tercih ettiği yaka ipi dir. Baskısız yaka ipi, boş yaka ipi olarakta bilinirler. 
 
Yaka ipiniz doğru üretim firması tercih edildiği takdirde uzun ömürlüdür. Yaka ipi kataloğumuzda yer alan numunelerden bazıları aşağıdadır. Ürünlerimizi daha geniş yelpazede görmek için Boyun Askı İpleri sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Plastik Kart Koruyucu

Plastik kart koruyucular, plastik kart larınızın dış etkenlerden zarar görmemesi için kullanılırlar. Plastik kart koruyucu ile birlikte kullanılan Plastik kart larınızın ömürleri çok daha uzun olur.
 
Plastik kart koruyucular yumuşak plastik kart koruyucu ve sert plastik kart koruyucu olarak ikiye ayrılırlar.  
 
Plastik kart koruyucular boyun askısı, plastik kart yoyosu ve metal klipslerle birlikte tam bir takım halindedir. Çeşitli renklerde tarafımızdan üretimi yapılan plastik kart koruyucular hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifinden bulunmak için iletişime geçiniz.

Proje ve Uygulamalarımız

 • Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları
  Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları

  İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

  Detaylı İncele
 • Gıda Güvenliği Kart Çözümleri Gıda Güvenliği Kart Çözümleri
  Gıda Güvenliği Kart Çözümleri

  ISEGA onaylı, gıda temasına uygunluk belgelerine sahip, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen gıda bilgilendirme kartları.

  Detaylı İncele
 • Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler
  Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler

  RFID ve barkod yazıcılarla takibini yapmak istediğiniz ürünleri etiketleyebilir ve sonrasında okuyucular ve el terminalleriyle kolayca kontrollerinizi yapabilirsiniz.

  Detaylı İncele
 • Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart
  Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart

  Tüm öğrenci , öğretmen ve personele kişiselleştirmesi yapılmış fotoğraflı ve kişisel bilgilerin yer aldığı ofset baskılı kartlar ile giriş çıkışlarda, kütüphanelerde, sosyal etkinlik ve spor alanlarında ....

  Detaylı İncele
 • Personel Kartları Personel Kartları
  Personel Kartları

  Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.

  Detaylı İncele
 • İş Ortaklarımız