Evolis KM500B - KM2000B Kiosk Kart Yazıcı

Bağımsız terminallerden anında kart yazdırın şirketlerin, bankaların ve hatta üniversitelerin müşterilerine ve üyelerine sunulan hizmet kalitesini arttırmasına olanak tanır. Kartlar, çeşitli ortamlarda (ofisler, alışveriş merkezleri, havaalanları, kampüs vb.) kurulabilen terminallerden 7 gün 24 saat saklayıcılarına özelleştirilir ve verilir. Kullanıcılarınız, bir kabinde uzun bir sıraya girmek veya posta gönderilerini beklemek zorunda kalmadan kartlarını anında yazdırabilirler. Self servis terminallerinden kullanıcılar, terminaldeki kart tasarımlarını seçebilir ve hatta kişisel bir fotoğraf çekebilir.

 • TALEP ÜZERİNE YAPILANDIRILMIŞ VE KULLANIMI KOLAY YAZICILAR

  Tek veya çift taraflı kart baskısı, Manyetik şeritli kodlayıcıyla donatılmış ,Temassız ve temassız akıllı kartlar için enkoderlerle yükseltilebilir. Kart yönetimini kolayca yapılandırabilirsiniz: Çıkış yuvası kullanılarak kartlar geri döndü. Ön veya arka besleme ve kart çıkışı gibi farklı yapılandırma olanakları. Günlük bakım işlemlerini sınırlamak ve kolaylaştırmak için KM500B ve KM2000B yazıcılar, yazıcı ve kart veya şerit seviyesi uyarısı gibi sarf malzemelerinin durumu hakkında uzaktan bildirimler sunar. Evolis Premium SDK sayesinde, KM500B'yi ve KM2000B'yi kendi uygulamanıza entegre edebilir ve yerel bir ağ veya bulut üzerinden izleyebilirsiniz.


  BİLİNEN UZMANLIK

  Evolis, kişiselleştirilmiş kartların desantralize edilmiş baskıda dünya lideridir. Evolis, her kıtadaki varlığıyla, self-servis terminalleri kullanarak kart baskısı için çeşitli projelerin uygulanmasında yer almıştır. Proje uzmanlığımız özellikle aşağıdaki alanlarda yer almaktadır:
  Özel bir proje yöneticisi ve ekibinden projenizin her aşamasında ve her aşamasında destek
  Tüm spesifik gereksinimlerinizi hesaba katmak için hassas ihtiyaç analizi
  Yerinde, esnek ve yüksek performanslı bir endüstriyel araç kullanarak rekor sürede özelleştirilmiş çözümler geliştirme kapasitesi
  Ekiplerimizden sizin yeteneklerinize aktarma ve çeşitli uzmanlık merkezlerimizden teknik destek alabilirsiniz. 


  Diğer Yazıcılar

 • Evolis BADGY200 Kart Yazıcı

   Evolis, profesyonel kalitede renkli kimlik kartlarınızı kusursuz bir şekilde basmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Badgy200’ü sunar.

 • Evolis ZENIUS Kart Yazıcı

  Zenius, tek tek veya küçük seriler halinde çok renkli veya tek renkli kartlar üreterek en yüksek kalitede sonuçlar verir. Zenius, kişiselleştirilmiş kartlarınızı yazdırmak için kullanıcı dostu, kompakt ve düşük maliyetli bir çözümdür.

 • Evolis PRIMACY 2 Kart Yazıcı(YENİ)

  Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. İleri kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartların basımında en basitten en güvenli karta kadar ideal bir çözümdür.

 • Evolis AVANSIA Kart Yazıcı

  Avansia, çok yüksek kaliteli kart baskıları için retransfer teknolojisine sahip direct-to-card kart yazıcısıdır. Yoğun kullanım için üretilen Avansia kart yazıcı son derece sağlamdır ve yüksek güvenlikli kart basımı sunar.

 • Evolis ELYPSO Kart Yazıcı

  Elypso kart yazıcı, tüm plastik kart baskı ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için tasarlandı: çoklu kodlama seçenekleriyle, tek renkli veya çok renkli baskılar yapabilirsiniz.

 • Evolis QUANTUM Kart Yazıcı

  Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü ve masaüstü yazıcının esnekliği; Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için ideal bir çözümdür. Saatte 1000'den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir.

 • Evolis SECURION Kart Yazıcı

  Çok güvenli kartlar için çözüm..Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

 • Evolis PRIMACY LAMINATION

  Primacy Lamination, kartlarınızı hologramlı veya hologramsız olarak kodlamak, yazdırmak ve lamine etmek için hepsi bir arada, ekonomik bir sistemdir. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılığa ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak, böylece hileli işlemlerin miktarını azaltacaktır.

 • Evolis KC200-KC200B Kiosk Kart Yazıcı

  Kompakt, sağlam ve düşük maliyetli kart yazıcılar KC200 ve KC200B, kişiselleştirilmiş plastik kartların anında verilmesini sağlamak için uygun maliyetli çözümler sunar. 

 • Edikio Access Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Kompakt Edikio Access yazıcı, tek taraflı fiyat etiketlerini kredi kartı formatında yazdırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 • Edikio Flex Gıda Fiyat Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Bir veya daha fazla etiket formatını yönetebilen Edikio Flex yazıcı, profesyonel kalitede tek taraflı etiketler basar.

 • Edikio Duplex Gıda Etiketi Yazıcısı by Evolis

  Gıda etiketlerini Edikio Duplex yazıcı ile gerçek satış araçlarına dönüştürün. 

   

 • İş Ortaklarımız