Datacard SD160 Kart Yazıcı

Uygun fiyatlı ve verimli Datacard® SD160TM kart yazıcısı, kanıtlanmış Datacard® SD Serisinin bir uzantısı, geniş bir uygulama yelpazesi gereksinimlerini karşılamak için teknolojilerin doğru kombinasyonunu sunar.

Detaylı İncele
Datacard SD260 Kart Yazıcı

Datacard® SD260 ™ kart yazıcısı masaüstünüzde değer katar. Birçok kimlik kartı verme ve havale uygulaması için ideal olan bu sınıfının en iyisi olan kart yazıcısı ile zaman kazanın ve iş verimliliğinizi artırın.

Detaylı İncele
Datacard SD360 Kart Yazıcı

Datacard® SD360 ™ kart yazıcısı ile masaüstünüze daha fazla değer katın. Sınıfının en iyisi olan kart yazıcısı ile güvenli, iki taraflı kimlik kartları ve rozetleri vererek verimliliği artırın ve çalışma süresinden tasarruf edin. İdeal uygulamalar küçük ve orta ölçekli işletmeler, okullar, kulüpler

Detaylı İncele
Datacard CD800 Kart Yazıcı ve Laminasyon

Datacard® CD800 ™ kart yazıcısının endüstri lideri özellikleri ile verimliliği en üst düzeye çıkarın ve kimlik kartı verme verimliliğini artırın.

Detaylı İncele

Proje ve Uygulamalarımız

 • Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları
  Müşteri Sadakat ve Hediye Kartları

  İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

  Detaylı İncele
 • Gıda Güvenliği Kart Çözümleri Gıda Güvenliği Kart Çözümleri
  Gıda Güvenliği Kart Çözümleri

  ISEGA onaylı, gıda temasına uygunluk belgelerine sahip, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen gıda bilgilendirme kartları.

  Detaylı İncele
 • Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler
  Depo - Demirbaş İçin Barkod ve RFID çözümler

  RFID ve barkod yazıcılarla takibini yapmak istediğiniz ürünleri etiketleyebilir ve sonrasında okuyucular ve el terminalleriyle kolayca kontrollerinizi yapabilirsiniz.

  Detaylı İncele
 • Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart
  Öğrenci Kimlik Kartları - Kampüs Kart

  Tüm öğrenci , öğretmen ve personele kişiselleştirmesi yapılmış fotoğraflı ve kişisel bilgilerin yer aldığı ofset baskılı kartlar ile giriş çıkışlarda, kütüphanelerde, sosyal etkinlik ve spor alanlarında ....

  Detaylı İncele
 • Personel Kartları Personel Kartları
  Personel Kartları

  Hem müşterilerinizin çalışanlarınızı tanıması için hem marka algınız için hem de personel takip sistemleri için pratik çözüm; personel kartları.

  Detaylı İncele
 • İş Ortaklarımız